2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Radomsko
Karolina Kędzierska
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator maszyn - KONSTALEX RADOMSKO

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

1. Operator maszyn - KONSTALEX RADOMSKO

Twoje przyszłe zadania :

  • obsługa maszyn (sterowanych numerycznie oraz obrabiarek i urządzeń do rozkroju blach)

  • wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym

  • samodzielne wprowadzenie korekt oraz wymiana narzędzi

 Oczekujemy od Ciebie:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn

  • Mile widziane znajomość rysunku technicznego,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,

  • Grupowe ubezpieczenie w PZU,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Od 500 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 912626027