2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Wola
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator maszyn linii produkcyjnych

Lokalizacja

Nowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna działająca w branży kosmetycznej poszukuje na stanowisko:

OPERTAOR MASZYN LINII PRODUKCYJNYCH

  • Praca od zaraz

  • Umowa o pracę

  • Praca 2-zmianowa (6:00-14:00 i 14:00-22:00)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Dbałość o zachowanie ciągłości procesów technologicznych na urządzeniach,

  • Nadzór i obsługa sprzęt monitorującego,

  • Wspieranie działań konserwacyjnych, a także wykrywanie i zgłaszanie ewentualnych problemów,

  • Wykonywanie bieżących napraw i rozwiązywanie problemów,

  • Dbanie o czystość maszyn i ich otoczenia,

  • Wykonywanie produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną oraz planem produkcyjnym,

  • Sprawdzanie materiałów do produkcji konkretnego zlecenia,

  • Kontrola dozy oraz wypełnianie Kart ważenia.

Nasze wymagania

  • Umiejętności techniczne,

  • Dokładność i rzetelność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Zdobywanie doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej.

Lokalizacja

Nowa Wola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowa Wola
ID: 912897348