2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wejherowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn lub Stolarz - Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu w Bolszewie. Szukamy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji - Operator Maszyn Produkcyjnych lub Stolarz

Praca w Bolszewie koło Wejherowa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i kontrola maszyn produkcyjnych sterowanych ręcznie lub praca w obszarze drzwi technicznych z wykorzystaniem prostych narzędzi stolarskich, pomiarowych oraz rysunku technicznego (bez obsługi maszyn produkcyjnych).

  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z technologią produkcji

  • Przestrzeganie standardów pracy na stanowisku

  • Dbałość o powierzony materiał i narzędzia

  • Kontrola jakości wyrobu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych lub jako stolarz

  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych w stopniu podstawowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Od nas otrzymasz:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

  • zajęcia z języka angielskiego dla pracowników i dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • karty podarunkowe dla dzieci

  • bilety do kina

  • dodatek relokacyjny - jeśli to dla nas się przeprowadzisz

  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników

  • kartę Multisport

  • atrakcyjny rabat na nasze produkty

  • pakiet medyczny opłacany całkowicie przez pracodawcę

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 828390965