2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator maszyn na nowej fabryce! + darmowy transport!

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego
  • Pakowanie gum do żucia oraz słodyczy, takich jak lizaki i halsy i wiele innych

Wymagania:

  • Badanie sanepid - po przepracowanym miesiącu zwracamy koszty wyrobienia
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferta:

  • Zarobki do 4800zł brutto!
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stołówkę pracowniczą na terenie firmy
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • Pakiet ManpowerGroup Premium (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta Mutlisport)
  • Bezpłatny, zorganizowany transport pracowniczy z takich miejscowości jak: Brzeg, Grodków, Nysa, Lewin Brzeski, Namysłów, Oława, Wiązów oraz wiele innych (aż 61 przystanków na 6 trasach)

Miejsce pracy: Skarbimierz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Oława
ID: 909202083