2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki
DT Swiss-Polska Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn / obsługa maszyn

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach stanowiska

  • Kontrola jakości produktu

  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur

  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie stanowiska pracy

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (docelowo na czas nieokreślony)

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany system premiowy (premia miesięczna, roczna, absencyjna, stażowa)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego

  • Spotkania integracyjne

  • Czyste, klimatyzowane i wyposażone w nowe technologie stanowiska

  • Sportowe  dynamiczne środowisko pracy

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

  • Dokładności i sumienności

  • Precyzyjności oraz wysokiej jakości wykonanej pracy

  • Doświadczenia w pracy z maszynami minimum 1 rok

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

W CV koniecznie dopisz!:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DT Swiss-Polska Sp. z o.o. 64-600 Oborniki ul. Towarowa 36; dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dla Twojej wiadomości: „Administratorem Twoich danych osobowych jest DT Swiss-Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Obornikach przy ul. Towarowej 36. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy w zakresie tam wskazanym, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, w której bierzesz udział lub do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych w trakcie rekrutacji (przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody). Twoje dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym przez Administrator na podstawie umowy powierzenia (w tym medycyna pracy, usługi IT, wsparcie procesu rekrutacji). Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 880691460