2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Falmirowice
Arche Consulting
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Maszyn, okolice Opola

Lokalizacja

Falmirowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • uruchamianie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych; regulacja parametrów maszyn,

  • ustawianie maszyn zgodnie z przygotowaną dokumentacją techniczną,

  • bieżąca korekta procesu/programu w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów,

  • dokumentacja wykonanych prac,

  • wymiana oprzyrządowania na maszynach,

  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń,

  • w miarę możliwości wykonywanie drobnych napraw.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,

  • preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne lub umiejętności techniczne,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym pon-pt,

  • samodzielność, precyzyjność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • pakiet medyczny, sportowy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dodatek paliwowy,

  • premia uznaniowa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Falmirowice,

Opolskie

Opolskie, Falmirowice
ID: 910784923