2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pyrzyce
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn / Operator gięcia

Lokalizacja

Pyrzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W Backer OBR projektujemy, produkujemy i sprzedajemy rozwiązania i podzespoły do ogrzewania elektrycznego oraz pomp ciepła. Nasza firma zdobyła uznanie na rynku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wysokiej jakości produktom i profesjonalnemu zespołowi ekspertów.

Jako pracodawca kładziemy szczególny nacisk na rozwój naszych pracowników, tworząc inspirujące środowisko pracy. Dążymy do budowania atmosfery opartej na wzajemnym szacunku, współpracy i zaufaniu.

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY:

Aplikuj już dziś na stanowisko : Operator Grzejnictwa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu produkcyjnego : gięcie.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Chęć rozwoju i zaangażowanie w powierzone zadania.

Dołączając do naszego zespołu zyskasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach oraz szkoleniach.

  • Dofinansowanie do programu kafeteryjnego Pluxee (wcz. Sodexo)

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed.

  • Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach.

  • Paczki świąteczne oraz świąteczne świadczenia pieniężne.

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pyrzyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pyrzyce
ID: 912905305