2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn pakujących

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Marzysz o dobrze płatnej pracy w ciekawej branży? Trafiłeś w dziesiątkę! Aktualnie szukamy osób na stanowisko operatora maszyn w znanej firmie farmaceutycznej. To światowy gracz, który swoją drogę zaczął od małej apteki. Dołącz do zespołu i bądź częścią stale rozwijającej się marki!

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Wynagrodzenie miesięczne: 4300 zł brutto + dodatki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Będziesz pracować przy produkcji preparatów leczniczych oraz suplementów diety. Operator maszyny zajmuje się transportem surowców na terenie magazynu, umieszczanie surowców w maszynie mieszającej, pakowaniem oraz kontrolą gramatury zapakowanych preparatów. Czujesz, że sprawdzisz się w tej roli? Aplikuj już teraz!

Co zyskasz?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dodatek do zmiany nocnej – 20% od wynagrodzenia zasadniczego

  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin

  • Pracę w trybie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

Obowiązki:

  • Przygotowanie do pracy maszyn i urządzeń biorących udział w procesie pakowania leków

  • Umieszczanie surowców w maszynie mieszającej

  • Obsługa maszyn pakujących

  • Dbanie o dokumentację

  • Weryfikacja gramatury spakowanych leków

  • Dbanie o porządek i higienę w powierzonym obszarze

Wymagania:

  • Motywacja do pracy

  • Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Jesteś zainteresowany/a? Zgłoś się do nas i zacznij pracę od zaraz!

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji".

Chcemy, żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. z siedzibą: ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, kapitał zakładowy 1.955.000,00 zł, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 866813398