2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
weronika.szymczyk
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator maszyn pakujących – do przyuczenia

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.

Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości  stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma. Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.

Zadania i odpowiedzialności:

-Przygotowanie do pracy maszyn i urządzeń biorących udział w procesie pakowania leków.

-Obsługa maszyn pakujących leki.

-Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji.

-Wypełnienie dokumentacji.

-Wykonywanie testów jakości w trakcie trwania procesu pakowania.

-Dbanie o porządek i higienę w powierzonym obszarze.

Oczekiwania:

-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

-Otwartość i zaangażowanie.

-Umiejętność pracy pod presją czasu.

-Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych.

-Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Nasza oferta

-Chęć rozwoju zawodowego – możliwy szybki awans na operatora technicznego.

-Stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.

-Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie  farmaceutycznej.

-Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.

-Prywatna opieka medyczna.

-Ubezpieczenie na życie.

-Dofinansowanie do wypoczynku.

-Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.

-Spotkania integracyjne.

-System kafeteryjny.

-Karta Multisport.

-Kasa zapomogowo- pożyczkowa.

-Przyjazna atmosfera i zaangażowany. zespół współpracowników.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 905672074