2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn/Pomocnik - Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Ostrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów ul. Lubelska 2, 05-430 Celestynów w związku z dynamicznym rozwojem mocy produkcyjnych poszukuje do swojego zespołu operatorów maszyn, pomocników operatora maszyn.

Praca na produkcji w systemie 12-godzinnym równoważnym.

Zmiany (uzależnione od obszaru produkcji)

07:00 - 19:00 / 06:00 - 18:00

19:00 - 07:00 / 18:00 - 06:00

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz dalszych procesów konfekcyjnych;

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym;

  • Kontrolowanie jakości produkowanego produktu;

  • Rozliczanie wykonanej produkcji;

  • Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn.

  • Sprawna reakcja na występujące problemy produkcyjne dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn – zgłaszanie awarii

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji tworzyw sztucznych;

  • Otwartość na pracę w systemie 12h;

Oferujemy:

  • System premiowy oparty o jasne zasady (premia wydajnościowa w podziale na obszary produkcyjne, premia jakościowa);

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych: pakiet medyczny finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy współfinansowany przez Pracodawcę, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych (kino, teatry, koncerty), dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci, paczki świąteczne i inne paczki okazjonalne;

  • Program poleceń pracowniczych - dodatkowa gotówka za skuteczne polecenie pracownika;

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole;

Lokalizacja

Ostrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów
ID: 861024509