2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rajcza
Iryna Protsiv
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn->praca dla kobiet i mężczyzn->od zaraz!

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rajcza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Stawiasz na stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy? Cechuje Cię zapał do pracy i duża motywacja do nauki?

Super! Mamy dla Ciebie ofertę!

Miejsce pracy - m. Żywiec

Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży automotive!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 25,70 zł brutto/h
  • dodatek nocny 20% liczony od stawki godzinowej (tj. 5,14 zł brutto do każdej godziny pomiędzy 21:50 a 05:50)
  • premia produkcyjna do 250 zł brutto
  • pracę w trybie 3 zmianowym (poniedziałek -piątek)
  • umowa o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, prawo do urlopu i płatnego L4)
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • szybki proces zatrudnienia (dokumenty w wersji online)

zadania

  • obsługa maszyn w dziale wykończeń (montaż, znakowanie, kontrola jakości itp.).
  • montaż przewodów
  • kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy.
  • kontrola przejmowanego stanowiska po poprzedniej zmianie.
  • segregowanie odpadu (żel, przewody gumowe).
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

oczekujemy

  • rozwiniętych zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rajcza,

Śląskie

Śląskie, Rajcza
ID: 909650458