2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zbąszyń
Dodane 06 maja 2024

Operator maszyn - praca w Zbąszyniu

Lokalizacja

Zbąszyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Producent wypełnień oraz płyt z plastra miodu poszukuje pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem, nasza firma zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator maszyn

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny laminującej papierowy plaster miodu
  • Pobieranie z magazynu surowców niezbędnych do wykonania danego zlecenia
  • Zgłaszanie usterek
  • Dbanie o czystość maszyny oraz jej otoczenia
  • Pomoc pakowaczowi
  • Utrzymanie w czystości miejsca pracy

Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

-obowiązkowość, sumienność i dyspozycyjność

-umiejętność pracy w zespole

-umiejętność dobrej organizacji pracy

-chęć do nauki i poszerzania wiedzy

-mile widziane doświadczenie w branży papierniczej

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie

działającej w perspektywicznej branży. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i

umiejętności kandydata.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi

kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.” Obowiązek informacyjny „Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informujemy, iż: Administratorem danych osobowych jest NPC sp. z o. o. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko w NPC sp. z o. o. . Podane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie obowiązującego prawa. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

Lokalizacja

Zbąszyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbąszyń
ID: 554903005