2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator maszyn - Pracownik produkcji (K/M)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

TEMPO RECYKLING z o.o. w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko -operator - pracownik produkcji z Zakładzie Produkcji Tworzyw Sztucznych w Krzczonowie.

Główny zakres obowiązków:

  • wstępne sortowanie folii PE;

  • obsługa maszyn piorących folię PE,

  • kontrola jakości produktu,

  • raportowanie działań,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • szkolenie i przygotowanie do pracy na wyżej wymienionym stanowisku (okres szkolenia umowa zlecenie) po okresie szkolenia umowa o pracę,

  • stawka godzinowa 20zł/1 ha

  • praca w stabilnym i zgranym zespole,

  • możliwość awansu.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • otwartość na uczenie się i podnoszenie kwalifikacji,

  • umiejętności manualne,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (I zmiana 6:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach jest C2C Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ulicy Zawieprzyckiej 8i. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w procesie rekrutacyjnym prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 729331660