2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Czechowice
Dodane 01 maja 2024

Operator maszyn (pracownik produkcji) - Polting Foam Sp. z o.o.

Lokalizacja

Gliwice, Czechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma POLTING FOAM funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w handlu i przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR MASZYN (Pracownik produkcji) Miejsce pracy: Gliwice – Czechowice Region: śląskie

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn (frezarki, wycinarki, prasy, laminarki, dwojarki)

- Obsługa urządzeń pomiarowych

- Pomocnicze czynności magazynowe

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie/mile widziane techniczne

- Mile widziana znajomość rysunku technicznego

- Gotowość do pracy fizycznej

- Sumienność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:

- Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Umowę o pracę na pełny etat (obowiązuje okres próbny)

- Pracę w systemie II-zmianowym

-Wynagrodzenie na okresie próbnym od 5091 do 5384 złotych brutto + premie

- Bogaty pakiet socjalny (Medicover, MultiSport, świadczenia urlopowe)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli „ Zgadzam się na przetwarzanie przez Polting Foam Sp.z o.o., moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Czechowice
ID: 467905651