2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn / Pracownik produkcyjny

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dawn Foods jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji komponentów cukierniczych. Jako preferowany partner w osiąganiu sukcesów w branży cukierniczej, pomagamy naszym klientom rozwijać ich biznes poprzez partnerstwo, dostarczanie opartych na badaniach innowacji, produkty oraz naszą wiedzę, na których mogą polegać. Jako firma rodzinna, nasze zaangażowanie wobec naszych zespołów i klientów oraz produkty i wartości korporacyjne, są kluczowymi elementami naszego przepisu na sukces.

Zakres obowiązków

·         Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych i pakujących - zarówno zautomatyzowanych, jak i manualnych

·         Bieżąca kontrola parametrów produktu i technologii

·         Zapobieganie występowaniu niezgodności w produktach

·         Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz na hali produkcyjnej

Wymagania

·         Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

·         Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład produkcyjny

·         Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i dodatki do wynagrodzenia

·         Pracę w systemie 3 zmianowym

·         Przyjazną atmosferę w pracy każdego dnia

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz do Medicover Sport

·         Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

·         Pakiet świadczeń socjalnych

·         Program rekomendacji pracowników

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 913910766