2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator Maszyn/Produkcja

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Maszyn

Firma wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem produkcji na linii produkcyjnej

  • Kontrola prawidłowej pracy urządzeń automatycznej linii produkcyjnej

  • Kontrola parametrów półproduktu/produktu

  • Rejestracja parametrów procesowych

  • Eliminacja uszkodzonych wyrobów niezgodnych z wymogami wewnętrznymi

  • Utrzymanie czystości maszyn i stanowiska pracy

  • Realizowane zadań zgodnie z planem produkcyjnym

Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane mechaniczne lub pokrewne)

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnej

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 854469406