2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Stoisław
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn - Produkcja

Lokalizacja

Stoisław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN miejsce świadczenia pracy: Stoisław

Oczekiwania wobec kandydatów:

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         Samodzielność w działaniu i podejmowanie własnej inicjatywy,

·         Mile widziane uprawnienia SEP i uprawnienia UDT na wózek widłowy,

·         Komunikatywność,

·         Dyspozycyjność.

Obowiązki na stanowisku pracy:

·         Obsługa maszyn produkcyjnych,

·         Konserwacja obsługiwanych maszyn,

·         Utrzymanie ciągłości produkcji,

·         Dbanie o wysoką jakość produkcji,

·         Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy urządzeń produkcyjnych,

·         Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         Proces wdrażania na stanowiska pracy pod okiem doświadczonych pracowników,

·         Możliwość kształcenia zawodowego,

·         Możliwość rozszerzenia uprawnień dodatkowych,

·         Rozbudowany system premii oraz dodatków,

·         Dopłata do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci),

·         Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,

·         Zakładowe wycieczki zagraniczne,

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami swoje pasje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. Stoisław 11, 76-031 Mścice tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Stoisław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stoisław
ID: 897889154