2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rabowice
Dodane 16 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

4 700 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rabowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma DRAMERS S.A.  z siedzibą w Rabowicach, ul. Olszynowa 38, 62-020 Swarzędz

(dojazd autobusem pracowniczym z  R. Śródka  i  ze Swarzędza)

Zatrudni:  Operatora

Miejsce pracy: Rabowice koło Swarzędza  (pow. poznański)   Region: wielkopolskie

Praca Zmianowa I, II, III zmiany

 Zadania:

  • Kompleksowa obsługa maszyny, (maszyny pakujące lub, rozlewcze, lub aerozolowe)

  • ustawiania parametrów, regulacje

  • samodzielne przezbrajanie maszyny

  • kontrola dostarczonego surowca pod względem jakościowym do stanowisk

  •  realizacja norm wydajnościowych

  • raportowanie przełożonemu o wykonanej pracy

Oczekujemy:

  • jakiegoś doświadczenia w firmie produkcyjnej

  • oczekujemy znajomości j. Polskiego

  • zaangażowania,

  • gotowość do pracy w systemie II i III zmianowym

  • samodzielności, odpowiedzialności i sprawności działania

  • szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków

  • umiejętności współpracy

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • możliwość udziału w programie 800 +

  • możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym

  • Ubezpieczenie grupowe na życie PZU

  • Opieka medyczna na terenie zakładu 24h

  • Karta Multisport

  • stołówka pracownicza z automatami z napojami i przekąskami

  • Kalendarz dni okazjonalnych

  • prace w zakładzie o stabilnej sytuacji  np. w czasach COVID

  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym z Winogrady, r. Śródka,  oraz ze Swarzędza

  • parking pracowniczy

Lokalizacja

Rabowice,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Rabowice
ID: 917174154