2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gostyń
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy:

Zakład w Pudliszkach

Cel stanowiska:

Udział w realizacji planu produkcji poprzez obsługę maszyn na liniach produkcyjnych.

Główne obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń na liniach pakujących, zgodnie z instrukcją obsługi, przepisami BHP i ppoż;

  • Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu i obsłudze technicznej zaobserwowanych nieprawidłowości w pracy obsługiwanych maszyn i urządzeń;

  • Udział w przezbrojeniach maszyn i urządzeń pod bieżące plany produkcyjne;

  • Dbałość o powierzony sprzęt i porządek na i wokół stanowiska pracy

  • Obsługa wózka widłowego UDT - mile widziana

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, pożądane średnie

  • Znajomość podstaw procesów produkcyjnych

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność współpracy, organizacji własnego czasu pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • świadczenia z ZFŚS (np. wczasy pod gruszą, pożyczki),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • benefity: obiady, kawa

  • transport na wybranych trasach

Proszę o umieszczenie klauzuli RODO o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji prowadzonych przez firmę Pudliszki.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 718863429