2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Ruszczyn
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruszczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BEWA Sp. z o.o. jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Ruszczyn obok Kleszczowa (pow. radomszczański, woj. łódzkie)

Twój zakres obowiązków:

· obsługa, nadzór i monitorowanie pracy maszyny

· kontrolowanie produktu na danym stanowisku

· prowadzenie zapisów zgodnie z wymaganiami na danym stanowisku pracy

· dobór właściwych materiałów do produkowanego asortymentu

Nasze wymagania:

· doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (obycie z linią produkcyjną, maszynami, planem produkcyjnym)

· mile widziana umiejętność obsługi panelu sterującego maszyn produkcyjnych

· gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym/systemie 4 - brygadowym

· książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca na cały etat

· adaptację na stanowisku pracy oraz praktyczne instruktaże

· bogaty pakiet benefitów, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej

· refundacja 60% kosztów dojazdu do pracy przewozem pracowniczym,

- opieka medyczna

Lokalizacja

Ruszczyn,

Łódzkie

Łódzkie, Ruszczyn
ID: 756200404