2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowe Skalmierzyce
Dodane 01 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma United Petfood Polska, produkująca suche karmy dla psów i kotów poszukuje pracowników produkcji (operatorów maszyn)

Oferujemy

  • stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie

  • wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

  • prace w nowoczesnym parku maszynowym

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia

  • praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze

  • praca w Biskupicach Ołobocznych (pomiędzy Ostrowem Wlkp a Kaliszem]

Oczekujemy:

  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • chęć i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności obsługi komputera

  • doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza/ petfood będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • praca w systemie 4 brygadowym

Twój zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych / pakujących [młyny, ekstrudery, pakowaczki, paletyzatory, roboty paletyzujące, kartoniarki]

  • wypełnianie raportów produkcyjnych [Excel, MES]

  • kontrolowanie przebiegu procesu oraz jakości produkowanych wyrobów

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • realizacja planów produkcyjnych

Zainteresowane osoby zapraszam do wysyłania CV poprzez OLX.

Na rozmowy będą zapraszane wybrane osoby.

1. W przypadku chęci uczestniczenia w tej rekrutacji, prosimy o umieszczenie w aplikacji niniejszej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez United Petfood Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu ich przetwarzania na potrzeby tej rekrutacji.”

2. W przypadku dobrowolnej chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji w United Petfood Polska Sp. z o.o. prosimy o wyrażenie następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych w celu rekrutacji do United Petfood Polska Sp. z o.o. na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od dnia ich przekazania.”

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych United Petfood Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Ołobocznych, adres ul. Południowa 6, Biskupice Ołoboczne,  63-460 Nowe Skalmierzyce, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000487953.

Dane osobowe będą przetwarzane:

a.        na podstawie art. 6 ust.1 lit f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) - uzasadnione interesy administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego;

b.        na podstawie art. 6 ust.1 lit a) RODO - po wyrażeniu odrębnej zgody w celu przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystania dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji, oraz

c.        na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO – w celu realizacji przez Administratora obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane będą w terminie do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji lub do czasu wycofania oświadczenia zgody w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce
ID: 779408703