2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Gorzkowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Gorzkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy pracę

Stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja: Kolonia Kotków

Poszukujemy osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia na stanowisko operatora maszyn do produkcji kartonów i stelaży, która będzie odpowiedzialna za obsługę i nadzór nad procesem produkcyjnym.

Główne obowiązki obejmują:

  • ustawianie maszyny

  • kontrolę jakości produktów

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

  • zgłaszanie ewentualnych awarii

  • wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • samodzielność

  • gotowość do podjęcia pracy przy obsłudze maszyn w zakładzie produkcyjnym

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • przestrzeganie zasad BHP

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w trybie jednej zmiany

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Szczegółowe informacje udzielamy pod numerem telefonu - 50*****68, w godzinach 7-15.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Gorzkowice,

Łódzkie

Łódzkie, Gorzkowice
ID: 860936583