2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Dodane Dzisiaj o 06:24

Operator Maszyn - oferta pracy

Wynagrodzenie

38 - 41 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator Maszyn

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym i dbałość o wysoką jakość wyrobów

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • dobór i kontrola odpowiednich parametrów w procesie produkcji

  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (4 - brygadowym)

  • precyzja, skrupulatność, cierpliwość, dokładność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji

  • wynagrodzenie: na okres próbny 38 brutto/h, po okresie próbnym 41 brutto/h plus premia do 20%

  • umowa o pracę

  • program benefitowy MyBenefit

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników.

Aplikując na ogłoszenie rekrutacyjne do TALKIN THINGS S.A. z siedzibą w: Muszkieterów 15A, 02-273 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 873825020