2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Szamotuły
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szamotuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·       Obsługa maszyn na linii produkcyjnej

·       Monitorowanie pracy maszyny: sprawdzanie wydajności, jakości produkowanych wyrobów oraz parametrów technicznych

·       Wykrywanie ewentualnych awarii maszyny oraz zgłaszanie ich do odpowiednich jednostek technicznych

·       Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy

·       Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

·       Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego

Nasze wymagania:

·       Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

·       Praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

  • Uprawnienia na suwnice

·       Gotowość do wyjazdu służbowego w celu przeszkolenia stanowiskowego (Korea Południowa)

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

·       Pracę w międzynarodowej korporacji będącej producentem wyrobów stalowych z blach powlekanych

·       Pracę na jedną zmianę (7.00- 15.00 lub 8.00- 16.00)

·       Zatrudnienie od zaraz w nowopowstałym zakładzie produkcyjnym (planowany start produkcji w drugiej połowie 2024 roku)

·       Wynagrodzenie miesięczne: 5500 – 6000 zł brutto + system premiowy

·       Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i realny wpływa na kształtowanie polityki finansowej firmy

·       Dogodną lokalizację miejsca pracy (Kostrzyńsko- Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Bytyniu)

·       Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Lokalizacja

Szamotuły,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamotuły
ID: 888068311