2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja rekrutacyjna Trenkwalder aktualnie poszukuje, dla swojego klienta kandydata   na stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Konstantynów Łódzki/ strefa ekonomiczna na pograniczu Łodzi i Konstantynowa

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki),

  • bieżąca obsługa produkcji

  • kontrola pracy maszyn,

  • kontrola jakości wytwarzanych towarów,

  • zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku,

  • umiejętność liczenia ( obliczenie ilości produktu do zasypania maszyny)

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

    Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem pracy,

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • praca w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku

  • nowoczesny park maszynowy

  • dofinansowanie do posiłków

  • kartę Multisport

  • opiekę medyczną

  • okazjonalne karty podarunkowe

  • premie frekwencyjne

  • premie roczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911891164