2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Częstochowa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Zawodzie - Dąbie
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna zatrudni Operatora Maszyn Produkcyjnych przy produkcji wzmocnień do okien PCV

Zakres obowiązków :

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • przezbrajanie/ustawianie maszyn

  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego

  • obsługa narzędzi pomiarowych

  • postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

  • dbałość o miejsce pracy

  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja czasu pracy

  • mile widziane uprawnienia UDT na suwnice z poziomu "0"

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Zainteresowane osoby proszę o składanie aplikacji poprzez OLX

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 912215542