2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
MGL Sp z oo
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MGL Sp. z o.o. to polski producent techniki magazynowej, będący częścią Grupy MAGO S.A. – lidera w branży wyposażenia sklepowego i magazynowego. W ciągu 14 lat spółka osiągnęła pozycje partnera pierwszego wyboru na krajowym rynku intralogistycznym. MGL Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji regałów dla wszelkiego rodzaju magazynów , począwszy od małych sklepów aż po wielkie centra logistyczne, a także rozwiązań wspierających automatyzacje procesów magazynowych.

Zakres obowiązków:

  •  obsługa maszyn i urządzeń, w tym: pras, pił, wiertarek i szlifierek;
  • wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, jak piłowanie, wiercenie, cięcie, prostowanie;
  • kontrola jakości wykonanych elementów;
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny, wykonywanie drobnych napraw;
  • ustawianie maszyn;
  • rozwiązywanie bieżących problemów;
  • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi.

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wyżej wymienionych maszyn i urządzeń;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku operatora.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, gdzie swoje wynagrodzenie otrzymasz zawsze na czas,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • zatrudnienie w MGL Sp. z o.o. bez pośrednictwa agencji pracy,
  • wynagrodzenie wg stawek godzinowych i akordowych, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Numer telefonu: +48*******85

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)” lub „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnej i przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej ul. Opoczyńska 16”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 909700213