2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubań
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych | komfortowe warunki pracy

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej (m.in. zaklejarki, zgrzewarki, drukarki, maszyny składające, etykieciarki, roboty pop up)

  • Uruchamianie produkcji, ustawianie parametrów procesu i produkcja zgodnie z dokumentacją technologiczną

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów materiałów i półproduktów

  • Zgłaszanie błędów w procesie, naprawianie drobnych awarii i wykonywanie przezbrojeń maszyn

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i wprowadzanie danych dotyczących procesu produkcji do system informatycznego

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie zasad BHP i odpowiedzialność za powierzony sprzęt

  • Zachowanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i wykonywania czynności zgodnie z instrukcją

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole

To oferujemy
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- większość naszych pracowników świętuje z nami 10- letni staż pracy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Dr Schumacher Sp. Z o.o.

  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy (do 1 000 zł brutto)

  • System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne, stała temperatura i wilgotność pomieszczenia 20-21 stopni

  • 8- tygodniowy program wdrożenia do pracy na stanowisku Operatora maszyn (wewnętrzne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)

  • Aktywny udział w optymalizacji procesu produkcji i premie z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)

  • Satysfakcjonujący poziom obsługi naszych pracowników: darmowe napoje (herbata, woda), wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę, nowoczesny park maszynowy

  • Standardowy pakiet medyczny w Medicover opłacony przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Rozbudowany pakiet świadczeń świątecznych i okolicznościowych: premia z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, pożyczka zakładowa z atrakcyjnym oprocentowaniem, spotkania integracyjne

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i dofinansowanie do studiów

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym)

  • Duży parking pracowniczy w siedzibie firmy przy ulicy Jeleniogórskiej 12 w Lubaniu

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Lubań
ID: 908894530