2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Poniatowa
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych (Poniatowa)

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poniatowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

STELLA PACK S.A.

Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji lidera w Polsce i Europie Środkowej w produkcji

i dystrybucji produktów użytku domowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

 OPERATORKA / OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (PAKOWANIE)

Miejsce pracy: Poniatowa

Główne zadania:

·        Obsługa maszyn w hali produkcyjnej

·        Pakowanie wyrobów gotowych

·        Przestrzeganie zasad jakości produkcji i BHP

Wymagania:

·        umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność

·        gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)

Oferujemy:

·        stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Poniatowa,

Lubelskie

Lubelskie, Poniatowa
ID: 525273923