2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Opole
Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.
Dodane 27 kwietnia 2024

Operator Maszyn Produkcyjnych - Praca na produkcji

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz częścią procesu produkcji odżywek dla dzieci - na Twoich oczach z surowców będzie powstawał gotowy produkt (mogą to być kaszki, mleka w kartonikach bądź puszkach, obiadki i deserki w słoiczkach lub musy owocowe w miękkich tubkach). Jako Operator Maszyn Produkcyjnych, będziesz pełnić niezwykle ważną role. Zobacz czym się będziesz zajmować:

  • obsługa linii produkcyjnej;

  • dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą;

  • czyszczenie linii produkcyjnej;

  • obsługa urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik kodów, analizator tlenu itd);

  • wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego;

Wymagania:

Oczekujemy że aplikując na to stanowisko, masz przynajmniej minimalne zdolności techniczne oraz chęć rozwoju w branży produkcyjnej, a umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość dużo ułatwią Tobie wdrożenie i pracę. Na większości dostępnych w tej chwili stanowisk oczekujemy posiadania prawa jazdy kat.B.

Mile widziane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Ważna dla nas jest Twoja dyspozycyjność do pracy zmianowej, ponieważ Fabryka pracuje w trybie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • bezpieczne środowisko pracy;

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;

  • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, szkolenia energetyczne);

Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (ul. Marka z Jemielnicy 1, 45-952 Opole).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 724330139