2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pruszcz Gdański
Paweł
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn produkcyjnych / Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 490 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS w imieniu przedsiębiorstwa, będącego wiarygodną firmą produkcyjno-handlową z dobrymi tradycjami, rekomenduje pracę w klimatyzowanej hali produkcyjnej, na stanowisku:

Mamy stanowiska, zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia - wszystkiego nauczymy.

Zadania (do wszystkiego wdrożymy):

  • obsługa maszyn produkcji przemysłowej,

  • zaopatrywanie stanowiska w komponenty,

  • umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki,

  • standardowe konserwacje urządzeń produkcyjnych,

  • współpraca z Liderem zmiany i pozostałymi Pracownikami.

Oczekiwania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy,

  • zainteresowanie nabywaniem nowych umiejętności i kwalifikacji w zakresie obsługi maszyn obróbczych - CNC,

  • mile widziane obycie w pracy przy produkcji lub na innym stanowisku fizycznym (ale mamy stanowiska również dla osób bez doświadczenia),

  • zainteresowanie pracą zmianową (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocki pracy…).

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą (od pierwszego dnia pracy),

  • wynagrodzenie w podstawie 5 500 brutto + premie + dla chętnych możliwość nadgodzin,

  • zaawansowany pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, karta upominkowa, program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie,

  • sponsoring wczasów i inne gratyfikacje,

  • wartościowe kursy i szkolenia sponsorowane w 100%, np.: uprawnienia na wózki widłowe, suwnice UDT, elektryczne SEP, obsługa maszyn CNC,

  • parking firmowy.

Zapraszamy:

  • do przesyłania CV.

W treści CV prosimy dopisać; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr UOP/04/24 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 913872918