2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Środa Śląska
Dodane 14 maja 2024

Operator maszyn produkcyjnych - z dowozem do pracy

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. – z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej (CNC), uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje osób do pracy na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych

miejsce pracy Komorniki k/ Środy Śląskiej

Zadania:

·         Obsługa maszyn produkcyjnych (typu: maszyny lakiernicze lub piaskarki),

·         Wykonanie planów produkcyjnych zgodnie z normami jakości,

·         Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

·         Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

·         Motywacja i chęć do pracy,

·         Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn,

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na hali produkcyjnej,

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         Umowę o pracę bezpośrednio z firmą GOTEC

·         Wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki

·         Oferujemy darmowy dowóz do pracy z Brzegu Dolnego, Wołowa, Prochowic i Ujazdu Górnego (szczegółowy rozkład tras dostępny w dziale kadr tel. 71/7952904)

·         Pakiet socjalny

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail

Jeżeli będziesz przejazdem w naszej okolicy – ODWIEDŹ NAS !

Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń - 71/7952904

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 904453762