2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Iłża
Dodane 03 maja 2024

Operator maszyn rozlewniczych _ Iłża _ pełny etat

Wynagrodzenie

4 650 - 5 677 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iłża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dołącz do firmy, która dba o jedną z najważniejszych rzeczy na świecie – aby nikomu przy pracy nie zabrakło świeżej wody. Producent wody mineralnej Staropolska – Wodadlafirmy.pl sp. z o.o., zatrudnia na stanowisko Operator maszyn rozlewniczych.

Miejsce pracy: Iłża, ul. Wójtowska 161

Twój zakres zadań:

  • Obsługa maszyn do rozlewu i pakowania wody mineralnej,

  • Obsługa magazynu surowców i wyrobów gotowych (wózki widłowe, wózki paletowe),

  • Reagowanie na bieżące sytuacje, zgłaszanie potrzeb i pomysłów,

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP oraz procedur wspierających sprawność pracy.

Kogo szukamy?

  • Pracowałeś na podobnym stanowisku,

  • Jesteś osobą zaangażowaną, poważnie i odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych Ci zadań,

  • Pracujesz dynamicznie i jesteś sprawny fizycznie,

  • Lubisz wykonywać swoje zadania w rzetelny i powtarzalny sposób, stosujesz się do procedur,

  • Potrafisz utrzymać wysoką podzielność uwagi  - umiesz obserwować kilka rzeczy na raz i szybko reagować,

  • Nie boisz się, gdy wiele rzeczy porusza się w niewielkiej odległości przed Tobą,

  • Potrafisz współpracować w zespole, otwarcie i z szacunkiem komunikujesz się ze współpracownikami,

  • Masz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6.

Mile widziane, jeśli:

  • znasz podstawowe zagadnienia mechaniki i elektrotechniki,

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe,

  • masz aktualne badania na nosicielstwo (SANEPID).

Co możemy zagwarantować Ci już teraz?

  • Współpracę na umowę o pracę na pełny etat,

  • Wynagrodzenie miesięczne 3500 - 4200 zł netto (na rękę), czyli 4650 - 5677 zł brutto,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która stale rośnie i dla której ważni są ludzie,

  • Pracę stacjonarną w Iłży w systemie dwu- i trzyzmianowym w godz. 6-14, 14-22, 22-6 (w zależności od półrocza)

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy na stanowisku,

  • Otwartość na Twoje pomysły i usprawnienia,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Budżet na Twój rozwój - chcemy, żeby nasza firma doskonaliła się razem z Tobą,

  • Dobrą atmosferę współpracy w życzliwym zespole, pomagamy sobie i gramy razem do jednej bramki.

Czujesz, że piszemy o Tobie? Nie zwlekaj, aplikuj!

Rekrutację dla firmy Wodadlafirmy.pl prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Iłża,

Mazowieckie

Mazowieckie, Iłża
ID: 903139774