2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kluczbork
Marcegaglia Poland Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn skrawających CNC Marcegaglia Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Marcegaglia Poland Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko Operatora maszyn obróbki skrawaniem i CNC w Zakładzie Produkcyjnym w Ligocie Dolnej przy ul. Przemysłowa 1.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn obróbki skrawaniem i CNC (tokarki i frezarki)

  • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną lub wzorem

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • Dobór narzędzi, parametrów obróbki, przyrządów obróbczych do danego procesu technologicznego.

  • Ustawianie i korygowanie parametrów maszyny

Nasze wymagania:

  • Praca na dwie zmiany

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn obróbki skrawaniem lub CNC

  • Znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu

  • Mile widziane znajomość programu AUTOCAD lub podobne

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań .

Dla zainteresowanych istnieje możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji zawodowych (kursy CNC, obróbki skrawaniem oraz AUTOCAD)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w systemie trzyzmianowym),

  • Atrakcyjny system premiowania i wynagradzania

  • Pakiet benefitów (Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe),

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie z czołową pozycją na rynku.

  • Świetną atmosferę w zespole.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę informacyjną:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marcegaglia Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji”

Jednocześnie informujemy, że

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marcegaglia Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, ul. Kaliska 72, 46-320 Praszka .

Mogą się państwo z nami skontaktować w następujący sposób:

• telefonicznie: + 48 774598200,

• w formie e-mail.

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 902581762