2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 10 maja 2024

Operator maszyn / spawacz / ślusarz

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo z branży metalowej, specjalizujące się w zakresie budowy maszyn i prefabrykacji konstrukcji stalowych poszukuje:

Pracownika na stanowisko: OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: KOSTRZYN NAD ODRĄ

WYMAGANIA: • mile widziane doświadczenie pracy na produkcji

• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

• gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany)

OBOWIĄZKI:

• obsługa linii produkcyjnej i maszyn

• przygotowanie produktów gotowych do pakowania, transportu, magazynowania

• utrzymywanie porządku na stanowiskach maszynowych

OFERUJEMY:

• stałe zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię

• szkolenie do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego i umiejętności

• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 843205892