2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
CANPACK Bydgoszcz
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator Maszyn - stabilna praca z pakietem benefitów

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

CANPACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR/KA MASZYN

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra (dojazd autobusem linii nr 77)

OFERUJEMY:

1) Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),

2) Konkurencyjne wynagrodzenie za pracę (wynagrodzenie zasadnicze + dodatki zmianowe + premia kwartalna),

3) Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia i przyuczenie,

4) Rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów, darmowe napoje),

5) Spotkania integracyjne 3 razy do roku

6) Możliwość podnoszenia kwalifikacji (np. zdobycie uprawnień na kierowanie wózkami, uprawnienia SEP),

6) Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

ZADANIA NA STANOWISKU:

1) Obsługa/regulacja maszyn na linii produkcyjnej,

2) Usuwanie zacięć i awarii,

3) Kontrola parametrów jakościowych i ilościowych wykonywanej produkcji,

4) Dbanie o porządek na powierzonym obszarze.

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE/OCZEKIWANIA:

1) Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym - warunek konieczny,

2) Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki,

3) Zdolności mechaniczne/techniczne/manualne,

4) Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

5) Zaangażowanie i chęć do nauki.

Zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk "APLIKUJ". Zapewniamy szybką odpowiedź.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poznaj nas bliżej:

www.youtube.com/watch?v=sNpE61aTnNYGrupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 630198308