2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Anna Kujaczynska
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator Maszyn -stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PACCOR, który jest obecnie częścią Grupy Faerch, jesteśmy innowatorami i dostawcami rozwiązań z dużym doświadczeniem w opracowywaniu i dostarczaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy najlepsi w swojej klasie, jeśli chodzi o ochronę żywności i innych cennych towarów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym poprzez nieszablonowe myślenie, dzięki któremu dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn wtryskowych

  • Ustawianie parametrów produkcji

  • Monitorowanie pracy maszyny

  • Współpraca z innymi pracownikami na linii produkcyjnej

  • Konserwacja i drobne naprawy maszyn

  • Raportowanie przebiegu produkcji i ewentualnych problemów

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Kwalifikacje

  • Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych

  • Umiejętność samodzielnej pracy i podejmowania decyzji w sytuacjach problemowych

  • Zdolności manualne

  • Punktualność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dodatkowe informacje

Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.

Atrakcyjne wynagrodzenie:

  • Konkurencyjne stawki

  • Dodatki za staż pracy, nadgodziny, pracę w nocy i święta

  • Możliwość otrzymania premii i bonusów

Benefity pozapłacowe:

  • Prywatna opieka medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe na życie, na wypadek choroby i wypadku

  • Pożyczki dla pracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy

  • Darmowy dostęp do: kawy, herbaty, a w okresie letnim również do: izotoników, coca cola i innych napojów

  • Prywatny parking

W naszej firmie stawiamy na:

  • Rozwój: Inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im dostęp do szkoleń, kursów i konferencji.

  • Współpracę: Cenimy sobie pracę zespołową i wzajemne wsparcie.

  • Otwartość: Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie.

  • Innowacyjność: Wspieramy kreatywność i innowacyjność.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 891264505