2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Sierakowice
BAT Sp.z.o.o
Dodane 29 kwietnia 2024

operator maszyn stolarskich - BAT Sierakowice

Wynagrodzenie

5 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sierakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BAT to nowoczesna sieć marketów i składów budowlanych oferująca produkty i usługi dla fachowców oraz klientów indywidualnych. Chociaż BAT powstał ponad 30 lat temu, to nadal przyświeca nam to samo hasło: Człowiek jest najważniejszy! Zapewne dlatego jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni na Pomorzu.

Wciąż poszerzamy zakres naszych produktów i usług, które oferujemy w 15 placówkach na terenie województwa pomorskiego oraz w sklepie internetowym. Rozwijamy też kolejne marki: BAT Centra Stolarskie, BAT Centra Dachowe oraz BAT eco, w ramach której oferujemy naszym Klientom fotowoltaikę i pompy ciepła. Co istotne, w BAT można nie tylko kupić sprawdzone produkty, ale również zamówić usługę na ich montaż. Doradzamy też naszym Klientom jak uzyskać korzystne dofinansowanie. Nasi doświadczeni konsultanci fachowo doradzają w nietuzinkowych budowach i aranżacjach.

Ludzie są naszym najsilniejszym ogniwem, dlatego dbamy o rozwój pracowników podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów. Stawiamy na zgrany zespół regularnie organizując spotkania integracyjne. Nie zapominamy również o naszych korzeniach - dbamy o lokalną społeczność, środowisko i kondycję naszych młodych sportowców. Poza tym jesteśmy blisko, jak dobry sąsiad. Przekonaj się, dołączając do naszego Zespołu!

Podstawowe zadania:

  • obsługa maszyn stolarskich

  • ustawianie oraz przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych

  • regulacja maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo stanowiska pracy

  • kontrola i weryfikacja jakości materiału

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność oraz poważne podejście do pracy;

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

  • ciekawą, niemonotonną pracę w magazynie wewnętrznym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • gwarantowane podwyżki

  • szkolenia potrzebne do realizacji zadań

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sierakowice,

Pomorskie

Pomorskie, Sierakowice
ID: 831101127