2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Białołęka
Dodane 02 maja 2024

Operator maszyn - umowa o pracę / 2 zmiany / pon.-pt.

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 24 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marywilska

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn - w szczególności kartoniarek, nalewarek, falcerek, obkurczarek (foliarek),

  • kalibracja i ustawianie parametrów maszyn,

  • przezbrajanie i regulacja maszyn zgodnie z kartą technologiczną oraz zleceniem produkcyjnym,

  • dbałość o sprawne działanie i konserwacja urządzeń oraz maszyn, ustawianie parametrów,

  • praca z panelami PLC,

  • kontrola jakości gotowego produktu,

  • pakowanie produktów,

  • utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego,

  • bieżące prace zlecone na linii produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie produkcyjne przy obsłudze maszyn min. rok,

  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z produktem sypkim, saszetkami!

  • doświadczenie przy naprawie drobnych usterek mechanicznych.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 - tylko 2 zmiany

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (wynagrodzenie zasadnicze + nagroda uznaniowa za efektywność procesu produkcyjnego); na początku współpraca na podstawie umowy zlecenie (okres 1 miesiąca); następnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym (dodatkowe ubezpieczenie pracownicze NNW, prywatna opieka medyczna w Medicover, pakiet Multisport)

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • nowoczesny park maszynowy

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Informujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 861540238