2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kudowa-Zdrój
Santana Bednarek
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator maszyn/ ustawiacz maszyn, Kudowa - Zdrój OD ZARAZ

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Twentebelt Poland Sp. z o.o. mieści się w Kudowie Zdrój i w związku z rozwojem firmy poszukuje pracowników ma stanowisko: Operator maszyn/Ustawiacz

CO OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy,

• pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU, bony świąteczne, bony wakacyjne, karnety sportowe, bilety do kina, premie),

• szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),

• prace w miłej atmosferze,

CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY?

• mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych,

• dobrej organizacji pracy,

• mile widziane uprawnienie na wózki widłowe,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

TWOJE ZADANIA:

• ustawianie i obsługę maszyn do obróbki drutu

• kontrolę jakości produktów

• dbanie o stan maszyn

W przypadku braku doświadczenia na poszukiwanym stanowisku zapewniamy odpowiednie szkolenie i finansowanie uprawnień!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 50*****92 lub 748736481

Lub poprzez wiadomość na portalu OLX

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 685588005