2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bolesławiec
Izabela Modras
Dodane Dzisiaj o 14:31

operator maszyn - ustawiacz > nowa rekrutacja > praca od zaraz

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy czujesz, że maszyny i ich obsługa to jest to? Masz już doświadczenie w tym temacie? Właśnie rozpoczęliśmy nowy proces rekrutacyjny i to może być Twoja szansa. Zapraszamy.

Praca przy produkcji opakowań.Pracując dla tej firmy znajdziesz stabilne zatrudnienie i ofertę socjalną na bardzo wysokim poziomie.

oferujemy

  • „wycieczkę” po produkcji" – zobaczysz firmę, zanim podejmiesz decyzję o podjęciu pracy
  • umowa o pracę podpisaną z agencją w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • wynagrodzenie + dodatki pozwolą ci zarobić miesięcznie ok. 3700 na rękę bez nadgodzin
  • składniki wynagrodzenia: podstawa + gwarantowany dodatek za 4-brygadówkę +  dodatek nocny + premia
  • pracujesz 8 godzin dziennie: 4 dni pierwsza zmiana - dzień wolny, 4 dni druga zmiana - dzień wolny, 4 nocki - 2 dni wolne
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce przyzakładowej
  • karta sportowa (basen, siłownia, zajęcia fitness i inne)

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych - przeszkolimy Cię
  • kontrola wyrobów i zapis wyników

oczekujemy

  • znajomość j. polskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany/4 brygady4 dni 2-zmiana - 1 dzień wolny, 4 dni 3-zmiana- 2 dni wolne, 4 dni 1-zmiana -1 dzień wolny) - 8 godzin pracy dziennie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 910588975