2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bolesławiec
Izabela Modras
Dodane 23 kwietnia 2024

operator linii produkcyjnej | nowa fabryka i możliwości | od zaraz

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Patrzysz właśnie na ofertę pracy w nowej firmie w Osłej, która może się stać Twoją świetną drogą do rozwoju i awansów. Zapoznasz się z pracą od samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Dofinasowanie dojazdów do pracy.

Aplikuj już dziś. Pospiesz się, bo miejsca szybko znikają.

oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy
  • umowę o pracę tymczasową na start z przejściem w struktury firmy po ok. 6 miesiącach
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie: uznaniowa, wskaźnikowa, frekwencyjna, dodatkowa
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pracę obecnie na jedną zmianę 7-16, ale w przyszłości będzie 4 brygady
  • możliwe nadgodziny, płatne 65% więcej, nie 50% jak w standardzie
  • realny rozwój

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych za pomocą komputera
  • wypełnianie odpowiednich dokumentów i raportów
  • prace konserwatorskie i okołoprodukcyjne
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy
  • udział w regularnym usprawnieniu procesów produkcyjnych

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenia w pracy z liniami / maszynami produkcyjnymi
  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • otwartości na wdrażanie usprawnień
  • dyspozycyjności do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 908969571