2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Augustów
British American Tobacco Polska S.A.
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator maszyn w BAT Augustów

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

British American Tobacco w Augustowie jest jednym z najważniejszych zakładów produkcyjnych Grupy BAT na świecie. Nasz dynamiczny rozwój sprawia, że stale poszukujemy nowych pracowników.

Cenimy zaangażowanie i stawiamy na rozwój naszych pracowników. Średni staż pracy w BAT Augustów to 10 lat!

Poszukujemy osób z doświadczeniem, ale także chcących się rozwijać absolwentów kierunków technicznych. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w globalnej firmie!

To oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i dodatki wynikające z pracy zmianowej
  • atrakcyjny bonus roczny
  • coroczny przegląd wynagrodzeń (uzależniony od otrzymanej oceny rocznej)
  • darmowy posiłek w zakładowej restauracji
  • bezpłatny dojazd do pracy (m.in. w Augustowie oraz z Suwałk, Grajewa, Sejn oraz w innych wybranych kierunkach)
  • benefity w ramach funduszu socjalnego (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, rekreacji, kultury itp.)
  • bony świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze i zapomogi losowe
  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • premie finansowe za polecenie pracowników
  • liczne szkolenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • umowę o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja harmonogramu produkcji w swoim obszarze produkcyjnym
  • obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami
  • aktywny udział w konserwacji maszyn, m.in. w zakresie czyszczenia maszyn
  • dokumentowanie pracy maszyn

Nasze oczekiwania:

  • masz umiejętności z zakresu mechaniki
  • odznaczasz się dużą sprawnością manualną i fizyczną
  • masz zdolności analityczne i potrafisz wnikliwie podchodzić do rozwiązywania problemów
  • szybko się uczysz
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole
  • chcesz się rozwijać
  • odnajdziesz się w pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, przy obsłudze maszyn
  • wykształcenie średnie (preferowane o profilu technicznym)

Możliwości rozwoju:

Aby wspomóc szybki rozwój Fabryki, wprowadziliśmy przejrzysty program rozwojowy naszych pracowników produkcyjnych.

Pracownicy doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę, co przekłada się na ich zarobki. W ramach kwalifikacji na poszczególne poziomy rozwoju nasi pracownicy otrzymują określone dodatki do wynagrodzenia.

Wkład w rozwój naszej organizacji bardzo się opłaca:)

Etapy rekrutacji:

ETAP 1: Wstępna selekcja nadesłanych CV

ETAP 2: Zadania praktyczne (sprawdzające umiejętności techniczne, mechaniczne i analityczne)

ETAP 3: Rozmowa rekrutacyjna (bezpośrednio po zadaniach praktycznych)

DECYZJA: Informacja zwrotna w ciągu 7 dni roboczych

Zapraszamy do wysyłania CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 564132148