2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Obsługa produkcji - Koźle
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn w branży automotive

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli chcesz dobrze zarobić, rozwijać się w międzynarodowej firmie i szukasz stałej pracy -przeczytaj naszą ofertę.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej przyjazną pracownikom.

Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży automotive poszukujemy zaangażowanych kandydatów na stanowisko Operatora Maszyn.

Miejsce pracy: Ujazd, opolskie

Oferujemy:

•  Umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie (po przepracowaniu roku).

•  Przerwa 25 min wliczona do czasu pracy.

•  Wynagrodzenie 4300 – 5000 zł brutto.

•  Premia frekwencyjna, premia roczna i dodatki.

•  Bogaty pakiet socjalny.

•  Odzież robocza.

•  Stołówka pracownicza.

•  Bezpłatny dojazd.

•  Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Zadania:

•  Nawijanie sprężyn z drutu (praca zautomatyzowana).

•  Szlifowanie i fazowanie, zakładanie materiału do maszyny.

•  Osadzanie nieoszlifowanej sprężyny na płytę, w razie potrzeby przezbrojenie płyty i tarczy.

•  Kontrola jakości i wykonywanie pomiarów wykonanych części.

Wymagania:

•  Zacięcie techniczne, zdolności manualne, zainteresowanie mechaniką.

•  Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, twardościomierz itp.).

•  Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym (niedziela – czwartek)

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 27982

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Koźle
ID: 914606415