2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nagradowice
ALUPLAST         Dział Personalny
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator maszyn w dziale Ekstruzji PRACA Aluplast NAGRADOWICE

Wynagrodzenie

7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nagradowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. Aż 30% naszych pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat.

Praca w nowej fabryce w NAGRADOWICACH

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Operator Maszyn

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Kontrolujesz działanie obsługiwanej maszyny produkcyjnej,

  • Wprowadzasz na bieżąco konieczne zmiany parametrów pracy maszyny

  • Sporządzasz raport produkcji

  • Pracujesz w systemie zmianowym 3-zmianowym 4-brygadowym

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie min. zawodowe

  • Masz zmysł techniczny

  • Posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • doświadczenie na maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych

U nas znajdziesz:

• "rok na ekstra plusie + 4000 PLN" bonus wypłacany w 1 roku pracy w 4 transzach

• transport pracowniczy

• kartę lunchową

• długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

• przyjazną atmosferę

• możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny

• możliwość korzystania z karty Multisport po okresie próbnym

Stawiasz na rozwój, stabilność i miłą atmosferę pracy? Dołącz do naszego zespołu!

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"

W razie pytań dzwoń 79*******48

Przesłanie aplikacji będzie oznaczać, że wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Aluplast Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nagradowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nagradowice
ID: 510292968