2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Ujazd
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Maszyn w dziale sprężyn zaworowych

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O Mubea

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 17 000 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu. Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów na świecie, kładąc duży nacisk na innowacje i rozwój technologii.

 Nasz zakład w Polsce zlokalizowany jest w miejscowości Ujazd na terenie strefy ekonomicznej (dogodna lokalizacja przy autostradzie A4). Zakład powstał w 2015 roku, a obecnie zatrudnia już ponad 750 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem (obecnie mamy już 3 hale produkcyjne), poszukujemy kolejnych osób do naszych zespołów.

Podsumowanie pracy

Operator maszyn w Mubea odpowiada za poprawne ustawienie procesu produkcji oraz nadzoruje jakość wytwarzanych części. Cyklicznie mierzy produkowane komponenty, uzupełnia dokumentację produkcyjną i utrzymuje porządek na stanowisku pracy.

Bierze czynny udział w konserwacji maszyn, które obsługuje oraz wspiera dział utrzymania ruchu w pracach związanych z utrzymaniem dobrego stanu technicznego urządzeń.

Zadania i obowiązki

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (np. maszyny nawijające, hartujące, szlifujące, znakujące i inne)

  • Kontrola jakości wykonanych części

    • cykliczne dokonywanie pomiarów

  • Rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych

    • korygowanie ustawień maszyny

  • Udział w konserwacji i pielęgnacja maszyn i narzędzi

  • Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych

  • Zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i dotyczącej kontroli jakości wytwarzanych produktów

Wymagania

  • Predyspozycje do pracy w zespole

  • Odpowiedzialność za pracę własną i w grupie

  • Koleżeńskość i komunikatywność

  • Podstawy w obsłudze komputera

  • Oraz jako mile widzianą opcję:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn

    • Umiejętność obsługi różnych narzędzi i czytania rysunku technicznego

    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, twardościomierz i inne)

Co oferujemy

  • Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na 1 rok)

  • Bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Toszka oraz Osieka

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość dołączenia do pakietu sportowego

  • Nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej),

  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie

  • 25 minut przerwy wliczonej w czas pracy

  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego

  • Premię za obecność, premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,

  • Oraz inne (np. konkursy i wydarzenia dla naszych pracowników i ich dzieci, integracje, wsparcie lokalnych społeczności w pomocy potrzebującym, itp.)

Lokalizacja

Ujazd,

Opolskie

Opolskie, Ujazd
ID: 911274876