2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kosiny Bartosowe
Dodane 31 maja 2024

Operator Maszyn w Zakładzie Produkcji

Lokalizacja

Kosiny Bartosowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

spółka zależna China Everbright International

Grupa Novago jest liderem w przetwarzaniu odpadów komunalnych i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. Zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi w Polsce o całkowitej zdolności przetwarzania odpadów ok. 1 000 000 ton rocznie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Mława

Opis stanowiska:

·        Wykonywanie prac związanych z transportem odpadów wewnątrz zakładu zapewniając poprawne funkcjonowanie instalacji przetwarzania odpadów

·        Kontrola stanu technicznego maszyn

·        Tankowanie maszyn, monitorowanie zużycia paliwa oraz sporządzanie raportów

·        Utrzymywanie czystości wnętrza maszyn i ich otoczenia

·        Usprawnianie pracy maszyn i instalacji przetwarzania odpadów

·        Załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów oraz linii produkcyjnej

·        Konserwacja instalacji przetwarzania odpadów i uczestnictwo w remontach

·        Przygotowywanie i planowanie wysyłek paliwa RDF

·        Współpraca z osobą odpowiedzialną za ewidencję odpadów

Wymagania:

·        Niezbędne uprawnienia do pracy ładowarką o tonażu 25 Mg, tj. klasa 1

·        Mile widziana wiedza z zakresu gospodarki odpadami

Oferujemy:

·        Ciekawą i stabilną pracę na umowie o pracę

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja

Kosiny Bartosowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kosiny Bartosowe
ID: 918863787