2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Zambrów
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator Maszyn Wilk

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko Operatora Maszyny Wilk

Miejsce pracy: Grądy Woniecko - możliwość zapewnienia transportu z okolicznych miejscowości lub dodatku za dojazd

Obowiązki:

  • Obsługa i nadzór maszyny do mielenia mięsa

  • Kontrola jakościowa surowców

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego

  • Wymiana noży i konserwacja maszyny

Warunki:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - 3 miesiące okres próbny

  • Wynagrodzenie od 5700 zł brutto po okresie próbnym - zależne od doświadczenia

  • System 2 / 3-zmianowy, od poniedziałku do soboty

  • 8 godzin dziennie z możliwością nadgodzin

  • Premie frekwencyjne i nagrody uznaniowe

  • Zapewnione: ciepły posiłek w ciągu dnia, narzędzia do pracy, odzież robocza, szkolenie etapowe

Wymagania:

  • Znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

  • Gotowość do pracy na wysokości do 3 m oraz w temperaturze 10 stopni

  • Brak nałogów

Jeśli jesteś gotów do nowego wyzwania, aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV!

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 911203776