2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Piotrkowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Maszyn z Obsługą Wózka Widłowego

Lokalizacja

Piotrkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Maszyn. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym członkiem zespołu, odpowiedzialnym za profesjonalną obsługę i nadzór nad maszynami produkcyjnymi, zapewniając ich sprawną pracę i doskonałą jakość produkowanych wyrobów.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem świeżych produktów z cebuli w Piotrkowicach. Siedziba naszej firmy znajduje się 10 km za Inowrocławiem.

Zakres Obowiązków:

·         Obsługa (uruchamianie, ustawianie, zasypywanie i kontrolowanie stanu technicznego) maszyn na produkcji do obierania cebuli,

·         Uprawnienia UDT na wózki widłowe mile widziane, ale jeśli nie posiadasz to wysyłamy na kurs w celu zdobycia uprawnień na wózki widłowe UDT,

·         Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

Wymagania:

·         Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00),

·         Chęć do nauki i pracy - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!,

·         Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,

·         Umiejętność pracy w zespole,

·         Dokładność, precyzja oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o 17-letnim doświadczeniu na rynku,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową,

·         Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

·         Duży parking na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 698 229 137.

Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy sukces!

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego prowadzone przez On-Zin Aldona Zitzman z siedzibą w Piotrkowicach.

Lokalizacja

Piotrkowice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Piotrkowice
ID: 914368284