2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji/Student studiów technicznych

Wynagrodzenie

6 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka PSBT BT Stal, lider niestandardowych zbrojeń budowlanych na rynku Polskim, związku z dynamicznym zwiększaniem zdolności produkcyjnych poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyn zbrojeniowych

Zakres obowiązków:

-obsługa zaautomatyzowanej lini zgrzewającej do siatek zbrojeniowych

-załadunek i rozładunek linii produkyjnej

-bieżące naprawy i konserwacja

-obsługa zleceń produkcyjnych w dedykowanym programie produkcyjnym

-w okresie bezawaryjnym pomoc przy produkcji i w laboratorium

Oczekiwania

  • mile doświadczenie w produkcji (aż niekonieczne)

  • zmysł techniczny

  • chęć nabywania nowej wiedzy w obszarze produkcji

  • mile widziane uprawnienia na suwnice/wózki widłowe

  • mile widziana podstawowa znajomość komputera/programów produkcyjnych

Oferujemy

-pracę w nowym zakładzie produkcyjnym posiadającym wyłącznie nowe maszyny produkcyjne 2021-2024r

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pracę wyłącznie dwu zmianową + dwie soboty w miesiącu

-premie kwartalne 750 zł brutto oraz nagrody okazjonalne

-ubezpieczenie grupowe

-możliwość pracy na rożnych stanowiskach produkcyjnych

-możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin=mogą wynieść nawet drugą pensje.

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem niestandardowych zbrojeń budowlanych oraz jednym z największych dystrybutorów wyrobów stalowych w Polsce. Nasz plan na najbliższe 3 lata zakłada 2-krotne zwiększenie mocy produkcyjnych, rozwój obecnego zakładu produkcyjnego oraz wdrożenie nowych technologii i produktów. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy laureatami ogólnokrajowych nagród biznesowych jak Dobra Firma,Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu.www.btstal.pl

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 918140672